Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

O nás

Untitled-2

GREEN MEDITERRANEAN COMPANY s.r.o. byla založena v roce 2017 v Praze, aby hrála vedoucí roli v rozšiřování spotřebitelské základny zdravých produktů poskytováním příznivých cen a vysoce kvalitních produktů.

Vyrábíme a distribuujeme naše organicky sušené koření a byliny se zaměřením na kvalitu potravin bez ztráty chuti. Usilujeme o posílení důvěry v naši prémiovou značku organických sušených koření, abychom splnili očekávání českých spotřebitelů a trhů EU.

Všichni naši obchodní partneři jsou certifikováni podle nejvyšších standardů potravinářského průmyslu FSSC 22000 a v celém dodavatelském řetězci máme zavedené procesy, které zajišťují zajištění kvality v souladu s nařízením o ekologickém zemědělství (KEZ) CZ-BIO-002.

Mise

Naším posláním je budovat a udržovat naši přítomnost jako spolehlivého a kvalitního výrobce / distributora potravin a zdravých produktů na trzích České republiky a EU.

Vize

Zajištujeme ekologické zdravé koření používané v našich každodenních jídlech s vysokými standardy kvality, které povedou k prevalenci zdravého životního stylu.

Osvědčení

Tento certifikát zajišťuje, že produkty společnosti Green Mediterranean Company jsou etickým zdrojem, ekologicky udržitelné, plně sledovatelné a skutečně šetrné k životnímu prostředí.

Green Mediterranean Company s.r.o. je držitelem certifikátu pro prodej ekologických potravin pod kontrolou ekologického zemědělství (CZ-BIO-001).
Náš certifikát je k dispozici u našeho kontrolního orgánu pod referenčním číslem certifikátu 05060

Rádi zodpovíme jakékoli další otázky a těšíme se na úspěšnou spolupráci.